• dzien-flagi_2-maja.png

  PGE przygotowała animację „Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej – Podaj dalej!”

  29.04.2022

  Z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, przypadającego 2 maja, Fundacja PGE przygotowała animację do wiersza Władysława Bełzy „Kto ty jesteś? Polak mały...”.

 • plakat-konkurs2.jpg

  Fundacja PGE zaprasza do udziału w konkursie „Energia z Lasu”

  29.04.2022

  Fundacja PGE w ramach współpracy z Wigierskim Parkiem Narodowym zaprasza do udziału w konkursie „Energia z Lasu”, polegającym na realizacji krótkiego filmu przedstawiającego zjawiska zachodzące w przyrodzie, na terenie otuliny parku.

 • PGE uhonorowana medalem „Za Zasługi dla Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej”

  26.04.2022

  PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Fundacji PGE została wyróżniona medalem „Za Zasługi dla Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej”. Odznaczenia zostały wręczone podczas uroczystej gali ŚZŻAK z okazji 80. rocznicy przemianowania Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Fundacji PGE została wyróżniona medalem „Za Zasługi dla Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej”. Odznaczenia zostały wręczone podczas uroczystej gali ŚZŻAK z okazji 80. rocznicy przemianowania Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • pge-turniej-maszyn-wiatrowych-2022-_kategoria-szkoly-ponadpodstawowe.jpg

  „PGE Turniej Maszyn Wiatrowych 2022” rozstrzygnięty

  25.04.2022

  W piątek, 22 kwietnia br. odbył się finał „PGE Turnieju Maszyn Wiatrowych 2022” w Narodowym Muzeum Techniki w Warszawie. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział blisko 1000 uczniów i nauczycieli ze 180 szkół z całej Polski. Do finału awansowało około 150 uczestników reprezentujących 22 szkoły podstawowe oraz 30 szkół ponadpodstawowych.

 • Paczki świąteczne

  19.04.2022

  Fundacja PGE przekazała świąteczne paczki dla seniorów z domów pomocy społecznej

gkpge_fundacja_site