• Zakończenie konkursu "Energia Innowacji"

  04.04.2017

  Konkurs „Energia Innowacji” skierowany był do młodych naukowców – doktorantów i osób posiadających tytuł doktora do 10 lat od obrony rozprawy doktorskiej.

 • Przedłużenie terminu zgłoszeń w konkursie "Energia Innowacji"

  09.02.2017

  Do 20 marca można zgłaszać do konkursu innowacyjne projekty z obszaru działalności Grupy PGE. Na zwycięzców czeka nawet 80 000 złotych w puli nagród oraz szansa na wdrożenie najlepszych projektów.

 • Grupa PGE poszukuje innowacyjnych rozwiązań - rusza konkurs "Energia Innowacji

  20.12.2016

  Nawet 80 000 złotych mogą otrzymać łącznie zwycięzcy II edycji konkursu „Energia Innowacji” organizowanego przez Fundację PGE. Do konkursu można zgłaszać innowacyjne projekty z obszaru działalności Grupy PGE. Najlepsze z nich mają szansę na wdrożenie.

 • Najlepsze projekty „Energii Innowacji” nagrodzone

  10.05.2016

  PGE Polska Grupa Energetyczna i Fundacja PGE – Energia z Serca rozstrzygnęły konkurs „Energia Innowacji”. Wyłoniono trzy innowacyjne projekty, które mają szanse na wdrożenie w ramach działalności Grupy Kapitałowej PGE. Ich autorzy otrzymali nagrody o łącznej wartości 100 000 złotych.

 • Warsztat półfinalistów i ekspertów konkursu „Energia Innowacji”

  04.02.2016

  Półfinaliści konkursu „Energia Innowacji” wzięli udział w praktycznym warsztacie z ekspertami linii biznesowych Grupy Kapitałowej PGE, dzięki któremu będą mogli dopracować konkursowe projekty. Już w kwietniu jury konkursu, złożone z przedstawicieli środowiska naukowego i biznesowego, wybierze najlepsze trzy. Laureaci otrzymają nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych a najlepsze innowacyjne projekty mają szansę na realizację.

gkpge_fundacja_site