Fundacja PGE wspólnie z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, już po raz 4 jest organizatorem VI Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”

Ten konkurs jest dla Ciebie, jeśli:

• masz 13 – 21 lat
  • tematyka rolnictwa w Polsce jest Ci bliska
  • bezpieczeństwo i zdrowie są dla Ciebie ważnymi wartościami
  • pragniesz mieć swój udział w międzynarodowej kampanii propagującej stworzenie lepszych warunków pracy i polepszenie zdrowia rolników

Jaki jest cel konkursu?

Celem konkursu jest edukowanie młodzieży na temat bezpiecznych zachowań w rolnictwie oraz minimalizowanie ryzyka wypadków przy pracy.

Co zyskujesz biorąc udział w konkursie?

Udział w konkursie jest doskonałą okazją do pokazania Twojego talentu filmowego i realnego zaangażowania się w promowanie bezpieczeństwa w rolnictwie wśród młodzieży.

Jest to również szansa na zdobycie kapitalnych nagród, których jednym z fundatorów jest Fundacja PGE.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej:

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Pokażmy razem, jak ważne jest bezpieczeństwo w rolnictwie!