• img_2023a.jpg

  Prezes PGE Wojciech Dąbrowski wyróżniony nagrodą „Strażnik Pamięci”

  06.11.2020

  Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej otrzymał nagrodę „Strażnik Pamięci” w kategorii Mecenas za projekt „Tablice Pamięci”. Nagroda została przyzna przez redakcję tygodnika Do Rzeczy.

 • statuetka.jpeg

  PGE laureatem konkursu „Pracodawca Godny Zaufania” za program Wolontariatu Pracowniczego

  11.10.2019

  Ogłoszono laureatów 9. edycji konkursu "Pracodawca Godny Zaufania", organizowanego przez Krajową Izbę Gospodarczą i Fundację Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". W tym roku wręczono nagrody w 7 kategoriach. Wśród wyróżnionych znalazła się PGE Polska Grupa Energetyczna za program Wolontariatu Pracowniczego realizowanego przez Fundację PGE.

 • Fundacja PGE z nagrodą na Europower

  17.03.2014

  15 kwietnia 2014 roku podczas Wielkiej Gali Liderów Świata Energii Fundacja PGE – Energia z Serca została nagrodzona w kategorii „Społeczna odpowiedzialność biznesu”.

 • Fundacja PGE „Energia z serca” doceniona dwiema nagrodami

  15.02.2013

  Fundacja PGE „Energia z serca” została wyróżniona w raporcie Społeczna Odpowiedzialność Biznesu tygodnika Gazeta Finansowa. Zdobyła także nagrodę portalu Cashcom.pl za szczególne zaangażowanie w działalność CSR.

 • Ogród Permakulturowy zdobył nagrodę

  06.12.2012

  Finansowany przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna Spółka Akcyjna projekt Partnerstwo na rzecz powstania ogrodu komunalnego na zasadach permakultury dla społeczności lokalnej Osiedla im. Montwiłła Mireckiego w Łodzi został uznany w II edycji ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Partnerstwo Społeczno-Prywatne 2012 roku za Najlepsze Lokalne Partnerstwo Społeczno-Prywatne 2012!!!

gkpge_fundacja_site